14.00.36 – Allergologiya va immunologiya 14.00.01 – Akusherlik va ginekologiya ixtisosliklari boʼyicha tibbiyot fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi
Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 12.03.2026 yil. https://oak.uz/pages/28602 Yuldasheva Gulchexra Raximovna Dissertatsiya mavzusi: “ Xomiladorlikdan oldin COVID-19 o’tkazgan xomilador ayollarning klinik va immunologik xolati” Dissertatsiya Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.05/2025.27.12.Tib.26.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА Immunologiya va inson genomikasi institute. 100060, […]

Диссертация на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по медицинским наукам по специальностям 14.00.36 — Аллергология и иммунология 14.00.01 – Акушерство и гинекология
Дата публикации объявления о защите диссертации на веб-сайте ВАК при Министерстве высшего образования, науки и инноваций РУз 12.03.2026 г. https://oak.uz/pages/28602 Юлдашева Гулчехра Рахимовна Название диссертации: «Клинико иммунологическое состояние беременных женщин перенесщих COVID-19 в прегравидарном периоде» Диссертация Автореферат Научный совет по присуждению ученых степеней DSc.05/2025.27.12.Tib.26.01 Институт иммунологии и геномики человека АН РУз 100060, Республика Узбекистан, город Ташкент, улица […]