Dissertatsiya tibbiyot fanlari bo‘yicha fan doktori (DSc) ilmiy darajasini olish uchun, 14.00.36 – Allergologiya va immunologiya ixtisosligi bo‘yicha
Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi VAK rasmiy veb-saytida 2026-yil 17-aprel kuni e’lon qilingan: https://oak.uz/pages/29320 Nishanbayeva Nilufar Yunusjonovna Dissertatsiya mavzusi: “Bolalarda atopik dermatitning kliniko-immunogenetik jihatlari: diagnostika va davolash usullarini optimallashtirish” Dissertatsiya Avtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi ilmiy kengash: DSc.05/2025.27.12.Tib.26.01 O‘zbekiston Respublikasi Fanlar akademiyasi Inson immunologiyasi va genomikasi institute Manzil: 100060, O‘zbekiston […]

Диссертация на соискание ученой степени доктора наук (DSc) по медицинским наукам по специальности 14.00.36 – Аллергология и иммунология
Дата публикации объявления о защите диссертации на веб-сайте ВАК при Министерстве высшего образования, науки и инноваций РУз – 17.04.2026 года https://oak.uz/pages/29320 Нишанбаева Нилуфар Юнусджановна Название диссертации:“Клинико-иммуногенетические аспекты атопического дерматита у детей: оптимизация диагностики и методов ведения” Диссертация Автореферат Научный совет по присуждению ученых степеней DSc.05/2025.27.12.Tib.26.01 Институт иммунологии и геномики человека АН РУз 100060, Республика Узбекистан, город […]