Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 01.07.2025 yil. https://oak.uz/pages/24212 Muxamedova Barno Ulug’bekj qizining Dissertatsiya mavzusi: “CОVID-19 bilan kasallangan xomilador ayollarda xomiladorlik va tugish natijalarini bashorat qilish uchun klinik va immunologic me’zonlar” Dissertatsiya     Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА […]
14.00.36 – Allergologiya va immunologiya 14.00.11 – Dermatologiya va venerologiya ixtisosliklari boʼyicha fan doktori (DSc) dissertatsiya ishi himoyasi
Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 05.08.2025 yil. https://oak.uz/page/8?page=30 Agzamxodjaeva Saida Saidaminovna Dissertatsiya mavzusi: “Rozasea patogenezi va klinik kechishida molekulyar-genetik va immunobiologik mexanizmlari” Dissertatsiya     Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА Immunologiya va inson genomikasi instituti 100060, O‘zbekiston Respublikasi, […]

moderator August 27, 2025 No Comments
The date of publication of the announcement of the dissertation defense on the website of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan is 01.07.2025. https://oak.uz/pages/24212 Muxamedova Barno Ulugbek qizi Dissertation title: “ Clinical and immunological criteria for predicting the outcome of pregnancy and childbirth […]
Dissertation for the degree of Doctor of medical sciences (DSc) in the specialties 14.00.36 – Allergology and immunology 14.00.11- Dermatology and venerology
The date of publication of the announcement of the dissertation defense on the website of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan is 05.08.2025. https://oak.uz/page/8?page=30 Agzamkhodjaeva Saida Saidaminovna Dissertation title: “Molecular-genetic and immunobiological mechanisms in the pathogenesis of rosacea”. Dissertation     Abstract Scientific Council for […]