Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 01.07.2025 yil. https://oak.uz/pages/24212 Muxamedova Barno Ulug’bekj qizining Dissertatsiya mavzusi: “CОVID-19 bilan kasallangan xomilador ayollarda xomiladorlik va tugish natijalarini bashorat qilish uchun klinik va immunologic me’zonlar” Dissertatsiya     Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА […]
14.00.36 – Allergologiya va immunologiya 14.00.11 – Dermatologiya va venerologiya ixtisosliklari boʼyicha fan doktori (DSc) dissertatsiya ishi himoyasi
Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 05.08.2025 yil. https://oak.uz/page/8?page=30 Agzamxodjaeva Saida Saidaminovna Dissertatsiya mavzusi: “Rozasea patogenezi va klinik kechishida molekulyar-genetik va immunobiologik mexanizmlari” Dissertatsiya     Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА Immunologiya va inson genomikasi instituti 100060, O‘zbekiston Respublikasi, […]

Дата публикации объявления о защите диссертации на веб-сайте ВАК при Министерстве высшего образования, науки и инноваций РУз 01.07.2025 г. https://oak.uz/pages/24212 Мухамедова Барно Улугбек кизи Название диссертации: «Клинико-иммунологические критерии прогнозирования исхода беременности и родов у женщин с covid-19» Диссертация     Автореферат Научный совет по присуждению ученых степеней DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 Институт иммунологии и геномики человека АН РУз 100060, Республика Узбекистан, город […]
Диссертация на соискание ученой степени доктора наук (DSc) по медицинским наукам по специальностям 14.00.36- Аллергология и иммунология 14.00.11 – Дерматология и венерология
Дата публикации объявления о защите диссертации на веб-сайте ВАК при Министерстве высшего образования, науки и инноваций РУз 05.08.2025 г. https://oak.uz/page/8?page=30 Агзамходжаева Саида Саидаминовна Название диссертации: «Молекулярно-генетические и иммунобиологические механизмы в патогенезе розацеа» Диссертация     Автореферат Научный совет по присуждению ученых степеней DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 Институт иммунологии и геномики человека АН РУз 100060, Республика Узбекистан, город Ташкент, улица Я. Гулямова, 74 […]