14.00.36 – Allergologiya va immunologiya ixtisosligi boʼyicha tibbiyot fanlari falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi
Dissertatsiya himoyasi to‘g‘risidagi e’lon O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi OAK veb-saytida e’lon qilingan sana – 12.02.2025 yil. https://oak.uz/pages/21049 Jumaniyazov Jurabek Sabirovich Dissertatsiya mavzusi: “Surunkali buyrak kasalligi tashhislangan bemorlarning kassallik kechish dinamikasidagi klinik-immunologik tavsifi” Dissertatsiya     Аvtoreferat Ilmiy darajalar beruvchi DSc.02/30.12.2019.Tib.50.01 raqamli ilmiy kengash OʼzR FА Immunologiya va inson genomikasi instituti 100060, O‘zbekiston […]

moderator April 10, 2025 No Comments
Dissertation for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in medical sciences in the specialties 14.00.36 – Allergology and immunology
The date of publication of the announcement of the dissertation defense on the website of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan is 12.02.2025. https://oak.uz/pages/21049 Jumaniyazov Jurabek Sabirovich Dissertation title: “ Clinical and immunological characteristics of patients diagnosed with chronic kidney disease in the […]